Bize Ulaşın
Diğer Sağlık Personeli Hizmeti - DSP

İşyeri hekimine yardımcı olacak diğer sağlık personeli, bir başka deyişle işyeri hemşiresi bulmak için en doğru adrestesiniz. İşyeri hemşiresi iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini planlamak, değerlendirmek, izlemek, yönlendirmek, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmakla yükümlü oluyor. Bu konuda bilgi ve deneyim sahibi olan bir işyeri hemşiresine ve diğer sağlık personeline ulaşmak ise sizin için bir tık kadar kolay olacak.

Çalışanların sağlık geçmişlerini kayıt altına alabilen, periyodik olarak yapılan muayeneleri kayıt altına alabilen ve aynı zamanda işyeri hekimi tarafından yapılan periyodik muayene işlemlerinde hekime yardımcı olabilecek bir personele ulaşmak için sitemize tıklamanız yeterli olacak. Talep etmeniz durumunda derhal sizin için bir işyeri hemşiresi görevlendiriyoruz.

Hemen İşyeri Hemşiresi Bulmak İçin Talepte Bulunun!

İşyerinde ve uzantılarında hijyen kontrolü yapıldığında işyeri hekimine yardımcı olabilecek, ilkyardım ya da sağlık muayenelerinde görevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirebilecek, gerektiğinde çalışanlara verilen sağlık hizmetlerinde yardımcı olabilecek diğer sağlık personeli ihtiyacınız için en doğru adrestesiniz. Saatlerce sürecek olan çeşitli araştırmalar ile zaman kaybetmenize hiç gerek yok. İşyeri hemşiresi bulmak için günlerce iş ilanları ve gelen yanıtlar ile zaman kaybetmeniz de gerekmiyor.

İşyeri hekimi tarafından iletilen görevleri yerine getirebilecek ve iş sahasında çalışmaya uygun bir personel bulmanız, mutlaka stresli bir süreç yaşamanızı gerektirmez. Çok daha kolay bir yol olan sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan personele hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.