Bize Ulaşın
İş Güvenliği Uzmanı

Yasalar gereği bazı işyerlerinde işyeri güvenliği uzmanı görevlendirme zorunluluğu bulunuyor. İlgili yönetmelikler kapsamında işyeri güvenliği uzmanının bazı niteliklere sahip olması da şart. İşyerleri için bekledikleri hizmeti alabilecekleri bir iş güvenliği uzmanı bulmak sanıldığı kadar zor değil. İş ilanları ile zaman kaybetmek ya da internette saatlerce araştırma yapmak yerine sitemize tıkladığınızda sizin için hemen bir iş güvenliği uzmanı görevlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Tam zamanlı ya da kısmi olarak işyerinizde iş güvenliği uzmanı görevlendirmek istiyorsanız bu hizmeti almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacak. Full time ya da part time olarak hizmet sunacak olan iş güvenliği uzmanı bulmanız artık çok kolay! İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili alınması gereken tedbirleri raporlayabilen, tehlike arz eden iş sahalarının ve işlerin raporlamasını yapabilecek bir uzmana ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz.

İş Güvenliği Uzmanı Bulmanın En Kolay Yolu!

İş sahasında gerekli inceleme ve araştırmaları yapabilecek, iş güvenliği için gerekli düzenlemeleri yapabilecek ve bu düzenlemelerin takibini yapabilecek iş güvenliği uzmanlarının iş güvenliği uzmanı belgesine de sahip olması yani gerekli eğitimden geçmesi gerekiyor. A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanı belgesine sahip olan bir uzmana ihtiyacınız olduğunda rotanızı hemen sitemize çevirebilirsiniz.

Beklentilerinize uygun bir hizmet alabileceğiniz iş güvenliği uzmanlarına ulaşmak için sitemizden yardım alabilirsiniz. Birden fazla iş güvenliği uzmanı görevlendirmeniz gerektiğinde de sitemize tıklayın. Gerekli belgelere sahip olan iş güvenliği uzmanlarına ulaşmak için saatlerce zaman kaybetmenize ve bu süreci stresli bir sürece dönüştürmenize hiç gerek yok. Sadece tek tıkla sizin için bir iş güvenliği uzmanı görevlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Çalışma ortamını gözlemleyebilecek ve risk değerlendirmesi yapabilecek bir uzmanı sizin için derhal görevlendirebiliriz. İş sahasında meydana gelen iş kazalarının tekrarlanmaması için hangi önlemlerin alınması gerektiği konusunda işverene ya da ilgili birimlere önerilerde bulunabilecek iş güvenliği uzmanları size bir tık kadar yakın. Görevendirilen iş güvenliği uzmanlarından kişisel koruyucu donanımların tespiti, temin edilmesi, muhafaza edilmesi ve kullanımı konusunda da hizmet alabilirsiniz. Artık ihtiyacınız olan iş güvenliği uzmanına ulaşmanız bir tık kadar kolay olacak.