Bize Ulaşın
Ağır İşlerde Çalışabilir Raporu Nereden Alınır?

İşe alım süreçlerine istenen belgeler arasında ağır işlerde çalışabilir raporu da bulunabilir. Özellikle orta ve çok  tehlikeli statüsünde olan işyerlerinde çalışacak kişilerin mutlaka bu belgeyi de almış olması gerekiyor. Bu durumda ağır işlerde çalışabilir raporu nereden alınır sorusunun yanıtını merak edebilirsiniz. Ağır işlerde çalışabilir raporunu firmamızdan kolaylıkla alabilirsiniz.

Ancak bunun için elbette bazı testleri  yaptırmanız ve muayenelerden geçmeniz gerekiyor. Ağır ve tehlikeli iş raporu için AC grafiği, solunum fonksiyon testi, odiyo (işitme testi), kan grubu analizi, hemogram (tam kan sayımı), biyokimya analizi, görme testi ve portör muayenesi  firmamız tarafından yapılabiliyor. Sağlık durumunuzun ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya uygun olması durumunda yapılacak bazı testlerin ardından rapor alınabilir.

Uzman hekimlerimiz tarafından bu testlerin sonucu değerlendiriliyor ve ağır ve tehlikeli işlerde çalışıp çalışamayacağınıza sağlığınız açısından karar veriliyor. Sonrasında bir sağlık sorununuz olmaması durumunda ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu sizin için düzenleniyor ve tarafınıza iletiliyor. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.