Bize Ulaşın
Ağır Ve Tehlikeli İşler Raporu Nereden Alınır?

Her iş alanının güvenlik açısından aynı düzeyde olduğundan söz edilemez. İş yerleri az, orta ve çok tehlikeli  olarak kategorize ediliyor ve buna bağlı olarak çalışanların da bu iş sahasına girebilmesi için bir sağlık raporu alması gerekebiliyor.  Bu durumda ağır ve tehlikeli işler raporu nereden alınır sorusunun yanıtını merak edebilirsiniz.

Zümrüt İSG olarak firmamız ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu alabileceğiniz yerlerden biridir. Bu raporu almanız için sağlık durumunuzun ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya müsait olması gerekiyor. Bunun araştırılması için de bazı tıbbi tetkiklerin ve muayenelere yapılması lazım. Ardından test sonuçları uzman hekimlerimiz tarafından değerlendirilir ve sağlığınızın uygun olması durumunda ihtiyacınız olan bu rapor hazırlanarak tarafınıza sunulur.

Ağır ve tehlikeli iş raporu için, AC grafiği, solunum fonksiyon testi, odiyo (işitme testi), kan grubu analizi, hemogram (tam kan sayımı), biyokimya analizi, görme testi ve portör muayenesi firmamız tarafından yapılan test ve muayeneler arasında bulunuyor. Daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.