Bize Ulaşın
Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu

Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilmeniz için öncelikle işe alım sürecinde  sağlık raporu almanız gerekiyor. Az, orta ve çok tehlikeli iş sahalarından hangisinde  çalışacağımıza bağlı olarak sağlık raporu almak için yaptırmanız gereken testler ve muayeneler de değişebilir. Bu durumda ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu veren yerler araştırması yapmanıza hiç gerek yok.

Zümrüt isg olarak ihtiyacınız olan bu raporu  sizlere sunuyoruz. Firmamızdan ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu alabilirsiniz. Ancak elbette bunun için önce bazı muayenelerden ve testlerden geçirmeniz gerekiyor. Firmamız kapsamında ağır ve tehlikeli iş raporu için AC grafiği, solunum fonksiyon testi, odiyo (işitme testi), kan grubu analizi, hemogram (tam kan sayımı), biyokimya analizi, görme testi ve portör muayenesi yapılabiliyor.

Bu testlerin sonucu deneyimli hekimlerimiz tarafından değerlendiriliyor ve sonrasında ihtiyacınız olan rapor almak için sağlık durumunuzun uygun olup olmadığı belirleniyor. Hemen ardından sizin için düzenlenen ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporunu alabilirsiniz. Sağlık durumunuzun uygun olması halinde kısa sürede testlerin tamamlanması ve raporunuzu almanız mümkün olabiliyor. Detaylı bilgi için bize hemen ulaşabilirsiniz.