Bize Ulaşın
Sağlık Raporu Veren Kurumlar

İşe giriş süreçlerinde sizden bazı belgeler işyeri tarafından talep edilebilir. İstenen bu belgeler arasında sağlık raporu da bulunuyor. Söz konusu işyerinde çalışmaya uygun olup olmadığınızı  belgeleyen sağlık raporu için genel bir muayene olmanız ve aynı zamanda bazı testleri yaptırmanız gerekiyor. Yaptırmanız gereken testler ise söz konusu iş yerinin az, orta ya da çok tehlikeli olup olmadığına göre değişebilir. 

Bu noktada  sağlık raporu veren kurumlar araştırması yapmanız gerekebilir. Sağlık raporunu devlet hastanelerinden ya da özel hastanelerden alabilirsiniz. Bununla birlikte bazı kurumlarda sağlık raporu almanızı sağlayabiliyor. Bunlardan biri de Zümrüt İSG olarak firmamızdır. Çalışanlar için sağlık raporu verme hizmetimiz mevcut ve bu konuda bizi arayarak daha detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Zümrüt İSG olarak ağır ve tehlikeli iş raporu, AC grafiği, solunum fonksiyon testi, odiyo (işitme testi), kan grubu analizi, hemogram (tam kan sayımı), biyokimya analizi, görme testi ve portör muayenesi yapmaktayız. Bu testler sonucunsa işyerine çalışmaya uygun olup olmadığınızda dair bir belge olan sağlık raporunu sizin için düzenliyoruz ve zaman kaybetmeden sağlık raporu almanızı sağlıyoruz.

Elbette bazı iş yerleri yaptığımız bu testlerin dışında farklı testler yaptırmanızı da isteyebilir. Bu durumda söz konusu testi  yapabilen bir sağlık kuruluşuna müracaat etmeniz gerekebilir. Özellikle çok tehlikeli statüsünde olan işyerlerinde çalışmak isteyenlerin daha fazla sayıda test yaptırması ve daha geniş kapsamlı bir sağlık raporu alması gerekebiliyor. Bizi arayarak bu konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.