Bize Ulaşın
İş İçin Sağlık Raporu Veren Hastaneler

Sağlık raporu almanız gerektiğinde iş için sağlık raporu veren hastaneleri araştırmak isteyebilirsiniz. Sağlık raporu işe alım süreçlerinde ilgili yasa ve yönetmelikler kapsamında işveren tarafından talep ediliyor. Az, orta ya da çok  tehlikeli statüsünde olan işyerlerinde çalışmak isteyenlerin sağlık raporu alması zorunlu hale geldi. Sağlık raporunun ne kadar kapsamlı olacağı ise çalışılacak iş sahasına göre değişebiliyor. 

Özellikle çok tehlikeli işyerlerinde çalışmak için detaylı bir şekilde sağlık taramasından geçirilmeniz gerekebilir. Sağlık raporu alabilmek için bazı testler yaptırmanız gerekiyor. Zümrüt İSG olarak hızlı ve kolay bir şekilde sağlık raporu almanızı sağlıyoruz.

Sağlık Raporu İçin Bu Testleri Yapıyoruz!

Ağır ve tehlikeli iş raporu, AC grafiği, solunum fonksiyon testi, odiyo (işitme testi), kan grubu analizi, hemogram (tam kan sayımı), biyokimya analizi, görme testi ve portör muayenesi sağlık rapor taleplerinde yaptığımız testlerdir.  Bu testlerin  ve yapılan muayenelerin sonucuna göre çalışma sahalarında görev almaya uygun olup olmadığınızı belgelendirir sağlık raporunu alabilirsiniz.

Aynı zamanda ağır ve tehlikeli işlerde çalışma raporu talepleriniz için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Zümrüt İSG olarak  ağır ve tehlikeli işlerde çalışma raporu verebilmekteyiz.  Bununla birlikte devlet hastanelerinden ya da özel hastanelerden de sağlık raporu talebinde bulunabilirsiniz.  İşe alım süreçlerinde sağlık raporu çok büyük önem taşıdığı için zaman kaybetmeden firmamızı arayarak sağlık raporu talebinde bulunmanızda fayda var.