Bize Ulaşın
İş Sağlığı Güvenliği Merkezi

İşyerlerinde çalışanların karşılaşabilecekleri mesleki hastalıkları, yaralanmaya ya da ölüme sebebiyet verebilecek kaza riskini en aza indirgemek için bazı analiz ve çalışmalar yapılması gerekiyor. İş sağlığı ve güvenliği işte bu çalışmaları kapsar. Söz konusu analiz ve çalışmaları yapan kişi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olarak adlandırılır. İş ortamında oluşabilecek her türlü tehlike ya da sağlığa zarar verebilecek çeşitli durumlar önceden görülmeli ve gerekli tedbirler alınarak bu riskler ortadan kaldırılmalı!

İşçi, işveren ve işyerinin korunmasına yönelik olarak yapılması gereken bu çalışmalar iş sağlığı ve güvenliği uzmanı tarafından gerçekleştirilir. Elbette iş sağlığı ve güvenliği uzmanları bu yönde bir çalışma ve analiz yapabilmek için önceden bir eğitim alıyor ve uzman belgesi alarak göreve başlıyor. İşyerlerinin 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında iş sağlığı ve uzmanı çalıştırmak zorundadır.

Bu noktada devreye giriyor ve ihtiyacınız olan iş sağlığı ve güvenliği uzmanını sizin için görevlendiriyoruz. Zümrüt İSG olarak sunduğumuz bu hizmetten siz de faydalanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.