Bize Ulaşın
Kayseri OSGB Sağlık Raporu

Kayseri’de sağlık raporu nereden alınır sorusunun yanıtını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Kentte sağlık raporu alabileceğiniz pek çok sağlık kuruluşu bulunuyor. Sağlık kuruluşlarının yanı sıra Zümrüt İSG olarak firmamızdan da  sağlık raporu talebinde bulunabilirsiniz. Genel olarak işe alım süreçlerinde talep edilen sağlık raporu sağlık durumunuzun çalışmaya uygun olup olmadığının belirlenmesi için yapılan bir muayene sonrasında veriliyor. Bir anlamda sağlık durumunuzun çalışmaya uygun olduğunu belgeliyor da  diyebiliriz.

Sağlık raporu almak için devlet hastanelerine ya da özel hastanelere de başvurabilirsiniz. Aynı zamanda aile hekimlikleri sağlık raporu talep edebileceğiniz sağlık kuruluşları arasında yer alıyor. Bununla birlikte iş yerlerinde görev yapan işyeri hekimleri de  sağlık raporu verebilir. İşyerine başvuru yaptığınızda sağlık raporu alabilmeniz için söz konusu işyerinin hekimine de yönlendirilebilirsiniz.

Sağlık raporu alabileceğiniz yerler arasında bazı kuruluşlar da bulunuyor. Bunlardan biri de Zümrüt İSG olarak firmamızdır. Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmanız gerektiğinde sizden istenen sağlık raporunu da firmamızdan talep edebilirsiniz. Elbette bu durumda bazı testlerin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Ağır ve tehlikeli iş raporu, AC grafiği, solunum fonksiyon testi, odiyo (işitme testi), kan grubu analizi, hemogram (tam kan sayımı), biyokimya analizi, görme testi ve portör muayenesi firmamız tarafından gerçekleştirilebilir.

Bununla birlikte işin niteliğine bağlı olarak yaptırmanız gereken farklı testler de olabilir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ya da sağlık raporu talebinde bulunmak için bizi hemen arayabilirsiniz.