Bize Ulaşın
Ortak Sağlık Güvenlik Birimi – OSGB

Ortak sağlık ve güvenlik birimi işyerleri için işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı sağlama yetkisine sahip olan kuruluşlardır. Ortak sağlık ve güvenlik birimi olan kuruluşlar çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından yetkilendirilir. OSGB kuruluşları aynı zamanda iş yerleri için yardımcı sağlık personeli de görevlendirme yetkisine sahip olur. Bu kuruluşlarla çalışmanız durumunda  işyerinizde işyeri hekimi,  iş sağlığı ve güvenliği uzmanı çalıştırmak durumunda olmazsınız.

İşyeri hekimi, yardımcı sağlık personeli ve iş sağlığı ve güvenliği uzmanı sorumluluğu OSGB kuruluşunda olduğundan yasalar gereği bu personele işyerinizde yer vermenize gerek olmaz. Aynı zamanda yapılması gereken tüm çalışmalar tek elden yürütüldüğü için alınan kararlar çok daha rahat uygulanabilir. Zümrüt İSG olarak işyerleri için işyeri hekimi görevlendiriyoruz.

Aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği uzmanı görevlendirmemiz içinde bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı sağlık personeli olan işyeri hemşiresi ihtiyacınız durumunda da devreye giriyor ve hemen sizin için bir yardımcı sağlık personeli görevlendiriyoruz. Bizi hemen arayarak detaylı bilgi aktarmamızı sağlayabilirsiniz.